Tallinna Täisevangeelne Hosianna Kogudus

Õppetöö toimub septembrist kuni mai lõpuni. Kogu õppetöö toimub interneti vahendusel kaugõppes.

Iga kuu lisatakse siia lehele Jutluste alla uued jutlused, mis tuleb õpilastel läbi kuulata. Ühes nädalas tuleb läbi kuulata keskmiselt 4 jutlust.

Kõiki jutlusi saab kuulata endale sobival ajal ja ka enda arvutisse alla laadida. Enamusi jutlusi on ka võimalik vaadata ka videotena.

Õppekava.

Hosianna Koguduse Interneti Piiblikoolis õpetatakse sellel õppeaastal järgnevaid põhiteemasid:

  1. Sõnakuulelikkus
  2. Uus loodu. Uusünni reaalsus.
  3. Raha ja raha kasutamine. Hoiakud raha kasutamisel.
  4. Püha Vaimu juhtimine
  5. Meele uuendamine.
  6. Sõnade meelevald.
  7. Uskliku meelevald
  8. Tervenemine
  9. Kuidas teenida haigeid?
  10. Palve

Õpetatavad teemad võivad osalt ka kooliaasta käigus täieneda ja muutuda.

Kontrolltööd

Kõik kontrolltööd ja kodused tööd saadetakse Interneti Piiblikooli õpilastele e-posti teel. Õpilane vastab küsimustele ja teeb ära kodused tööd ja saadab need tagasi e-postiga. Isiklik kohalviibimine ei ole vajalik. Iga kuu lõpus või uue kuu alguses on kontrolltöö, mis puudutab selle kuu jooksul räägitud jutlusi.

Õpetajad.

Meie piiblikoolis õpetavad
Tallinna Täisevangeelsest Hosianna Kogudusest
pastor Jaanus Ringmäe
pastor Kai Ringmäe
Virve Avloi,
Liina Kiisa.
Lea Nulk

Jutluste kuulamine

Kõik Tallinna Hosianna Koguduse piiblikooli jutlused on kättesaadavad kõigile registreerunud piiblikooli õpilastele. Jutlused, mis on koosolekutel räägitud pannakse siia lehele jutluste lingi alla iga kuu alguses. Jutlusi saab kuulata ja alla laadida igal ajal.

Igale õpilasele antakse isiklik kasutajanimi ja salasõna, mis tuleb sisestada siin lehel üleval vasakul all asuvatesse lahtritesse ja end sisse logida. Nii pääseb ligi jutlustele.

Õpilased ei tohi oma salasõna anda teistele isikutele. Kui seda siiski tehakse, siis heidetakse reegli rikkuja piiblikoolist välja ja tema õppemaksu ei tagastata.

Kõik jutlused on videona Youtubes või MP3 formaadis. See tähendab, et jutlusi võib kuulata otse arvutis. Jutlusi saab ka alla laadida ja neid hiljem kuulata mp3-mängijaga või mobiiliga.

Jutluse kuulamiseks palun vajutada vasaku hiire nupuga jutluse lingil. Jutluse allalaadimiseks vajutada parema hiire nupuga lingile ja valida : Salvesta / Save as ja salvestada fail oma arvutisse, kust seda on võimalik hiljem kuulata või tõsta mobiili sd kaardile.

 

Kui kellelgi on jutluste kuulamise kohta küsimusi, siis võib võtta ühendust e-posti teel: